Farby Čička

O nás

Sme odborníci vo svete farieb. Ponúkame vám spoľahlivosť vo výbere farieb a poradenstvo pre dosiahnutie rozumnej kvality a ceny. Našou snahou je byť dlhodobo úspešnou spoločnosťou na trhu a pokračovať v tradícii rodinného obchodu.

Ideme s dobou a online svet farieb posúvame vpred.

úspech

Farebné škvrny

Spoznajte náš tím

Našim celoživotným krédom je pomôcť zákazníkovi k jeho spokojnosti.

Miroslav Čička, ml.

zakladateľ internetového obchodu

Miroslav Čička, st.

zakladateľ kamennej predajne

Darina Juhászová

objednávky, faktúry

radosť

Farebná škvrna
Čo nás napĺňa

Spokojní zákazníci

Teší nás a napĺňa každý, komu naše farby spríjemnia domov, prácu alebo koníček.

Naša cesta

História spoločnosti

Založenie

Dvaja zakladatelia jedného obchodu. Miroslav Čička a Miroslav Kožúrik sa po niekoľkých rokoch v odvetví rozhodli založiť spoločný obchod vo svete farieb.

90-te roky priali všetkým, čo mali chuť, odvahu a rozhodli sa podnikať. Začínali v jednoduchých priestoroch priemyselnej budovy na ulici Krížna, v Považskej Bystrici, blízko priemyselného areálu.

V súčasnosti táto budova plní účel azylového domu, pre ktorý predajňa Farby Centrum dodáva interiérové aj exteriérové farby.

1994

Prvý rok

Prvý rok obchodovania s farbami presvedčil zakladateľov, že lokalita predajne je pre zákazníkov kľúčová. Príležitosť umiestniť prevádzku do centra mesta bola jedinečná. Na dlhé roky sa stal adresou prevádzky obchodný dom Tabat, alebo bývalé a dobre známe Ščokino.

Ešte stále hektické 90. roky a stavebný rozmach priali obchodu s farbami. Obchodné centrá so stavebninami na slovenskom trhu chýbali a tak na odbyt išli predovšetkým množstvá omietok a farieb.

1995

Miešacie zariadenie HELIOS

Predajňa od r. 2004 disponovala miešacím zariadením spoločnosti HELIOS. Moderný miešací systém, ktorý na základe miešania farieb a tónovacích pást umožnil vyhovieť farebnej fantázii spotrebiteľov.

2004

Nová spolupráca

Nadviazanie spolupráce a obchodných vzťahov s medzinárodnou spoločnosťou JUB.

2008

Rozšírenie priestorov

Priestory v podzemnom podlaží obchodného domu Tabat už neboli ideálne. Majiteľov predajne oslovil nápad umiestniť sídlo prevádzky do novopostaveného nákupného centra M park v Považskej Bystrici. Obchod nabral nový dych, verní zákazníci ostali, pribudla nová klientela a s ňou nápad rozšíriť škálu ponúkaných výrobkov a služieb.

2014

Miešacie zariadenie TOP MIX

Nadviazanie spolupráce a obchodných vzťahov s medzinárodnou spoločnosťou CHROMOS SVJETLOST.

Predajňa od r 2015 disponuje novým miešacím a tónovacím centrom Top Mix.

2015

Fungujeme ONLINE

Trend internetového predaja narastá. Pre udržanie konkurencieschopnosti, podporu a zachovanie rodinného podniku sme založili internetový obchod www.farbycicka.sk. Ide o prvý eshop na Slovensku, ktorý ponúka miešanie farieb a omietok online, na mieru a bez cenovej ponuky.

2018

25 rokov

Oslavujeme 25 rokov úspechu vo svete obchodu a farieb.

2019

Chcete vedieť viac?

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť, alebo hľadáte informáciu, ktorú ste nikde nenašli? Napíšte nám, alebo nás navštívte priamo v našej kamennej predajni.

e-shop

Farebná škvrna