Ako si vybrať kvalitu?

Naše farby

Stavte na kvalitu. Spoločnosť HET a spoločnosť JUB sú lídrami v oblasti predaja prémiových farieb na našom trhu. Systém tónovania a tradícia v oblasti výroby farieb zaručujú výnimočnú kvalitu výrobkov. Pri nákupe z širokej palety odtieňov máte záruku, že kupujete od profesionálov vo svete farieb.

kvalita

Potrebujete domaľovať?

Sme vybavení automatizovaným tónovacím centrom, ktoré namieša nekonečnú škálu farebných odtieňov, ktorý vám v prípade potreby kedykoľvek namiešame znova.

Výrobca

HET

Spoločnosť s takmer 100 ročnou tradíciou v oblasti výroby farieb má výnimočnú kvalitu pre spotrebiteľa a dobré meno na európskom trhu. Neustále zdokonaľovanie receptúr pri výrobe farieb, systém tónovania a ďalší rozvoj zaručuje vysokú kvalitu overenú certifikátom TÜV.

HET Hetline ECO

Vysoko biela disperzná farba na vnútorné steny s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Vytvára pevný, odolný, elastický a umývateľný náterový film. Je určená na ochranu a dekoráciu všetkých typov vnútorných stien. Vďaka umývateľnosti je obzvlášť vhodná na zaťažované povrchy (chodby, schodiská, nemocnice).

Technický list

HET Brillant 100

Vysoko krycia farba na vnútorné steny, ktorá má vysokú belosť a dobrú výdatnosť farby. Je to farba akrylátová disperzná, s výnimočnou krycou schopnosťou a je určená na ochranu a dekoráciu sadrokartónových dosiek, omietok a soklov a aj na steny s pevnými starými nátermi, ktoré je potrebné obnoviť.

Technický list

Výrobca

JUB

Medzinárodná spoločnosť s takmer 150 ročnou tradíciou. Je popredným výrobcom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. Preferuje zodpovedný prístup k životnému prostrediu, disponuje vlastnou hydroelektrárňou a solárnou elektrárňou.

JUPOL Gold

Vnútorná maliarska farba s vysokou krycou schopnosťou, vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív. Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných občianskych budovách a iných objektoch. Má vysokú kryciu schopnosť aj pri intenzívnych odtieňoch a vysokú výdatnosť farby. Hodí sa pre všetky viac zaťažené vnútorné priestory, kde je požadovaný špičkový estetický vzhľad premaľovaného povrchu.

Technický list

JUPOL Classic

Vnútorná maliarska farba. TOP VÝBER pre menej zaťažené stenové a stropné povrchy v obytných a občianskych budovách a iných verejných objektoch. Výborná paropriepustnosť, vysoká výdatnosť a krycia schopnosť, ľahká aplikácia. Doba spracovania, ktorá zabezpečuje možnosť dlhšieho času na opravu chýb pri nanášaní.

Technický list

JUBIZOL acryl

JUBIZOL Acryl finish S

Akrylátová omietka hladená, zrnitosti 1.5 a 2.0. Poskytuje optimálnu trvalú ochranu, má výbornú vodoodpudivosť, dlhodobú odolnosť pred napadnutím riasami a plesňami. Vyznačuje sa výbornou stabilitou odtieňov, veľmi dobrou paropriepustnosťou a odolnosťou proti poveternostným podmienkam. Má ľahké nanášanie a spracovanie.

Technický list

JUBIZOL silicone

JUBIZOL Silicone finish S

Silikónová omietka hladená, zrnitosti 1.5 a 2.0. Vhodná pre obytné domy a vysoké viacpodlažné budovy bez alebo s minimálnymi rímsami, budovy pri mori a tie, ktoré sú vystavené zvýšenej vlhkosti a intenzívnejším vplyvom životného prostredia. Má vynikajúcu trvalú vodoodpudivosť, paropriepustnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhodobú odolnosť pred napadnutím riasami a plesňami.

Znížená prídržnosť prachu a iných nečistôt na povrchu. Výborne prenáša rozťažnosť a povrchové napätia.

Technický list

Bude sa maľovať

Vybrali ste si?

S našimi farbami vymaľujete všetko. Vo vnútri aj vonku, nabielo aj farebne. Teraz stačí už iba vybrať odtieň.

online

Farebná škvrna